Мира Добрева седна в отлично познат стол

5914

Известната телевизионна водеща Мира Добрева изненада своите последователи в социалните мрежи.

В личния си профил в Инстаграм тя публикува снимки от студиото на БНТ, в което тя дълги години водеше предаването "Отблизо". Под серията от снимки тя написа: 

"Ако е хубаво да седна отново в стола на старото си работно място, то е за да си припомня колко хубави моменти съм преживяла, колко невероятни хора съм срещнала и колко истории съм разказала. Благодаря за всичко, на всички."

Под фотосите нейни последователи побързаха да я поздравят колко добре изглежда и как и приляга да седи на това място. 

Мира Добрева обаче не отговори дали наистина се завръща на малкия екран за в момента остава загадка.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: