Мира Добрева разделена с мъжа си от три години?

30761

Тв водещата и продуцент на Отблизо по БНТ Мира Добрева не живее под един покрив със съпруга си – режисьора Георги Торнев. Двамата обаче не са разведени, пише "Галерия".

"Не сме заедно, не се търсим, не знам какво се случва. За мен е много важно да имаме приятелски отношения и децата да не страдат от някаква ужасна раздяла, в която със съпруга ми не се виждаме и чуваме“, сподели наскоро Добрева.

На 15 септември, когато изпращат сина им Жорко в осми клас, разделените съпрузи обаче се държат за ръка. Торнев организира голяма изненада за 50-годишния юбилей на Добрева на 12 август – празненство за цялото семейство в глинена къща в Бяла.

От нейната майка, дъщеря и дамите от екипа получава като подарък посещение на световен цирк във Виена.

Добрева обаче е уклончива дали би се събрала отново с Торнев. С него те се ожениха на 18 август 2007 г. в морския курорт Ахелой. Запознават се шест години по-рано покрай работата в телевизията.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Борис Кръстев: Не исках тази роля
Милиони зрители по света видяха на живо част от българска сватба
Победителката на Евровизия 2003 отказа да се качи на сцената във ...
Богата и много начетена българка днес става на 67
Гангстерът Геле от "Вяра, Надежда, Любов" живее с полицайката от ...
Първо дете на 50: Тя победи медицината и хорското мнение


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).