Mария Силвестър: На 40 градуса слагах по 2 панталона един върху друг, за да не изглеждам толкова слаба

72390
2

Любимата водеща Мария Силвестър бе гост в подкаст предаване на Йонислав Йотов-Тото, където разкри за своите комплекси. 

Актрисата сподели пред изпълнителя, че дълго време се е борила с това, че е била много слаба. Налагало й се в жегата на 40 градуса да слага по два панталона един върху друг, за да не изглежда толкова слаба. 

Била е обиждана и наричана "скелета", заради ужасно слабия си външен вид, което мислила за сериозен здравословен проблем.  

"Много голям комплекс. Аз много се притеснявах от това и не се харесвах", споделя пред водещия. 

Това в един определен момент, обаче се оказва, че ще й помогне за напред в кариерата на модел, която е доста успешна.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: