Поп фолк певицата Магда се похвали в социалните мрежи. Оказва се, че отсъствието й от екран и участия по нощни клубове се дължи на това, че е взела висше образование със специалност “Мениджмънт, търговия и маркетинг“.
Това стана ясно от публикуван от нея кадър в социалната мрежа, на който позира, пременена с типичните за събитието академична шапка и тога, а в ръката си държи диплом.
Макар и вече на 40, изпълнителката полага усилия да развива себе си. Под кадъра, който сподели с последователите си тя написа:
“Великото изкуство да се научи много е да се започне с малко".
Магда не пропусна да зарадва почитателите си с новината, че работи по предстоящия си музикален проект, а плановете й са съвсем скоро той да бъде факт.






