Мадона не помни пет дни от живота си заради инцидент през лятото

2681

Поп легендата Мадона призна, че "не е мислила, че ще оживее“, след като беше намерена в безжизнено състояние през лятото и се наложи да отложи световното си турне, съобщава Daily Mail.

65-годишната кралица на попа ще изпълнява амбициозен сетлист от 45 песни, подчертаващ нейната рекордна 40-годишна кариера. Тя беше принудена да отложи концертите си, след като беше откарана по спешност в интензивното отделение и интубирана, когато беше намерена свлечена на пода на апартамента си в Ню Йорк през юни.

Според Daily Mail, изпълнителката била толкова зле, че семейството й се подготвяло за най-лошото“ и не смятали, че ще оживее.

Мадона наруши мълчанието си относно животозастрашаващото изпитание между пеенето на най-големите си хитове в събота, шокирайки феновете си, като призна, че е "забравила пет дни“ от живота си.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: