На крачка от финала на "Мастършеф", отпадна един от най-красивите и най-талатливите готвачи в предаването, Лора Асенова. Тя се похвали в личния си Инстаграм профил позирайки за снимка с наградата. 

"Бляскав финал 

ПП: Някой може ли да се похвали с такава снимка? Друго си е да си с връзки.", написа тя, а нейните последователи побързаха да изкоментират поста. 

"Еха много щеше да ти отива тази награда. Прекрасна си"

"Истинският мастър шеф на България!"

"Това трябваше да е твоята титла! Ноо явно журито му беше по симпатична Марияна.", са само част от коментарите на нейните последователи. 

Припомняме, че Лора Асенова беше фаворитка за голямата награда, но заедно с Мелят не попаднаха във финалната тройка. Това се случи след втората битка, която определяше два сигурни финалисти.