"Лидл": Не се изненадвай, ако видиш човек в бяла престилка при месата

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
20:24 / 05.05.2025
4165
"Не се изненадвай, ако, докато разглеждаш витрините ни, пълни с прясно месо и риба, видиш човек в бяла престилка, съсредоточено надвесен над порциите свежест. Това е един от нашите SGS инспектори, който прави изненадваща проверка на място точно преди да грабнеш от любимото за вечеря със семейството". Това съобщиха от "Лидл".

Необявените инспекции в складовете и магазините на Lidl ще обхващат целия асортимент от над 80 вида пакетирано прясно месо, месни заготовки и риба под собствените марки "Порция свежест“, "Грил Майстор“ и "Родна стряха“.

Продуктите, които успешно преминат строгите проверки на SGS, носят логото "Гаранция за качество SGS - световен лидер в контрола“. Всички артикули с този знак върху опаковките подлежат на последващи независими инспекции.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Къци спаси бивша, но тя се издъни миг след това
Зеленски, Путин и Тръмп се "появиха" на нашето море
Тя опроверга новината, че ще изиграе Лили Иванова в най-новия фил...
Богдана Карадочева: Щях да умра, докато слушам как пее Лили Ивано...
Гръм в попфолка
Една от най-богатите и красиви жени днес става на 37


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).