Кристина Агилера - неузнаваема, има ли намеса на лекарства?

4819

Кристина Агилера отново успя да изненада феновете си, като демонстрира изключително тяло по време на ревю на Dolce & Gabbana в Италия.

Изпълнителката на “Genie In The Bottle" беше облечена с мини рокля в розово и високи ботуши тип чизми. Агилера пя по време на ревюто на известната модна къща, като направи истинско шоу на сцената в курорта Forte Village в Сардиния.

Тънката си талия 43-годишната блондинка дължи на свалянето на цели 20 килограма през последната година, а това породи слухове за употреба на противоречивия медикамент "Оземпик“, използван за лечение на диабет тип 2.

Феновете й побързаха да коментират външния й вид, като едни са възхитени от добрата й форма, докато други смятат, че певицата е загубила чара си след отслабването.

"О, тя е изгубила всичките онези секси извивки, да се надяваме, че тя е щастлива все пак!“, отбелязва друг коментиращ.

"Тя изглежда така сега, благодарение на пластичната хирургия и “Оземпик““, заявява смело трети.

Не е тайна, че през годините теглото на 43-годишната Агилера постоянно се променя – от слаба тя отива в другата крайност.

През 2020 г. изпълнителката споделя в интервю, че вече не спазва диети и просто се концентрира върху чистото хранене. Вместо да се ограничава и да похапва сладко, тя залага на пълноценни храни. Освен това поддържа добра форма с разнообразни тренировки.

Кристина тренира от 2 до 5 пъти седмично и обича бокс, йога, силови тренировки и кардио упражнения.

Тя е майка на 2 деца – 15-годишен син Макс Лирон от предишен брак и 9-годишна дъщеря Самър Рейн от годеника й Мат Рътлър, припомня Ladyzone.bg.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: