Криси от "Ергенът" възвърна форма след предаването

5342

Гримьорката Криси успя да отслабне след романтичното реалити "Ергенът", стана ясно от последните ѝ снимки в Инстаграм. 

След като напусна имението, момичето от морската столица сподели с аудиторията си, че по време на участието си в "Ергенът" е качила около 9 кг. За рязкото напълняване тя обвинява тоталната липса на сън и некачествената храна, която са консумирали участничките в шоуто.

"90% от жените качихме килограми вътре. Почти никакъв сън максимум по 4 часа на ден, както и огромно количество ежедневен стрес и напрежение! Там спокойствие няма! Хапвах доста по-често и по никое време през вечерта + опустоших толкова шоколади и сладки, колкото не бях консумирала през живота си! Консумирах от готовата храна, която ни носеха всеки ден. Приемах в пъти повече калории, отколкото изгарях!“, разкри Криси.

Веднага след напускането на романтичното реалити, тя се е върнала към интензивните си тренировки във фитнеса и е възвърнала предишната си форма и килограми. 

Друга участничка, която също разкри, че е отслабнала много, бе училищният психолог от Кюстендил – Христиана Манова, която свалила над 60 килограма.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: