Криси от "Ергенът" показа половинката си

6326

Участничката в най-романтичното предаване у нас "Ергенът" сезон 3 Кристина Годжънс показа половинката си за първи път. 

Общите им снимки за отрицателно време обиколиха социалните мрежи и събраха множество сърца и коментари в мрежата на Инстаграм. Криси сподели, че за първи път споделя за личния си живот в социалните мрежи, защото "сега нещата са различни", пояснява тя и добавя:  

"Преди да го срещна категорично не вярвах, че любов от пръв поглед съществува…. Но именно това се случи с нас! Чувство, което не може да бъде описано с думи!

Любовта ни откри съвсем неочаквано, докато си спортувах в парка, снимайки тренировъчни видеа, като дори запознанството ни го има документирано на видео. Не знам на колко двойки се е случвало нещо подобно, но със сигурност са малко! От тогава сме неразделни!

Когато откриете Вашата половинка, то само тогава ще разберете, защо не се е получило с останалите!"

На кадрите двамата изглеждат страшно влюбени, като не пропускат във всеки един момент да запечатат тези моменти. В мрежата веднага възникна любопитство, кой е мъжът до варненчанката, но тя все още не разкрива самоличността му.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Голям празник е днес. Емблематично име черпи
Попфолк певецът Илиян: Паднах и изпаднах в безсъзнание
Честито на Тото!
Ралица Паскалева след "Игри на волята": Решението е изцяло мое
Роден е в Пловдив на днешната дата преди 56 години
Десислава Радева окончателно осъди медия за клевети и обиди


Виж още: