Край! Окончателно Бен Афлек напусна Дженифър Лопес

5424

Няма хепи енд за Дженифър Лопес и Бен Афлек - актьорът се е изнесъл от общото им жилище.

51-годишният актьор и 3 години по-голямата певица се ожениха през лятото на 2022 г., но от месеци живеят отделно. 

Лопес все още живее в разкошното им имение за 60 млн. долара, а Афлек е в дом под наем.

"Той започна да се изнася преди време", казват запознати пред Фокс.

"Бракът им е приключил, а Дженифър е съкрушена. Тя обича да бъде обичана и много силно искаше нещата между тях да се получат". 

"Той го приема по-леко от нея. Всеки ден е в офиса си и работи по нови проекти", казват близки на актьора.

Наскоро Лопес отмени и запланираното си лятно турне, припомня ladyzone.bg.

Слабите продажби на билети и липса на интерес от публиката към последния й албум допълнително разстройват певицата, която минава през един от най-сложните периоди в живота си.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: