Катя и Здравко от група "Ритон" се разделиха

276654

Вечният тандем Катя и Здравко от група "Ритон" се разделиха заради различни професионални ангажименти. Певицата се появи сама в студиото на нова. Причината е, че Здравко е поел друг ангажимент по същото време.

"Възползвам се, за да говоря повече, иначе не мога да взема думата от него", пошегува се Катя. Тя разказа и за рождения си ден. Катя посрещна 66-та си година на сцена с много гости.

"Уникално беше чувството. Да видиш как залата се пръска по шевовете, от хора, които те зареждат - какво по-голямо щастие", сподели Катя и разкри, че Здравко всяка година й подарява нов телефон за празника.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: