Катето Евро: Каква загуба, той вече не живее при мен!

18622

Катерина Евро за пореден път успя да развесели аудиторията си в социалните мрежи. 

Родната актриса сподели кратко видео, в което говори за мъките след сватбата на любимия й син – Сашо Кадиев и моделката Ивелина Чоева. Катето Евро е облечена с тениска с лика на сина си, който е неин гост и снима видеото.

Сашо Кадиев с право си носи прозвището "Мамин Сашко". Водещият, който отдавна е зрял човек, а е и баща на пораснала вече дъщеря, продължава да се държи като инфантил в социалните мрежи и да забавлява аудиторията си. 

"Ох, каква загуба... синът ми се ожени и вече не живее при мен. Сега ми остава само да си мисля как ли се храни без майка си... Ще пия една ракия и си лЕгам. Наздраве!", написа актрисата. 

Припомняме, че Сашо Кадиев и Ивелина Чонева си казаха заветното "Да" в голям дворец, намиращ се в китното селце Московец, Пловдивско на 17 август.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Симона Загорова: Вече си имам мъж, привлякохме се силно физически...
Една зодия управлява САЩ и България, коя е тя?
Почина Ан Шедийн
Христо Стоичков: Първите никога не се забравят!
Солен капан за туристи: Два сладоледа за 44 евро
Мона Гочев от "Революция Z" черпи днес


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).