Карен на Златка помля мощното си возило

16875

Мъжът на легендарната плеймейтка Златка Райкова - бившият тенисист Карен Хачатрян, помля автомобил за близо половин милион лв.

Не е ясно при какви обстоятелства колата е придобила този си вид - изкривен капак в дясната част, изпочупени фарове и деформирана броня.  Карен е в добро състояние и при семейството си, пише "Галерия“.

Известно е че екстенисистът има две слабости - красивите жени и високите скорости. Той крие няколко бутикови попадения в гаража си, сред които се нареждаше и спортното му ламборджини. Самият той неведнъж се е хвалил с възможностите си зад волана. Шофирането му с над 100 км/ч по столичните булеварди провокира немалко хапливи коментари от страна на последователите му.

Мнозина от тях се питат как поддържа толкова висок стандарт на живот, предвид факта, че вече е извън спортната арена. Разбира се, той неслучайно разполага с тлъста сметка. В миналото се е занимавал основно с черно тото. През 2020 година българската федерация по тенис взема строги мерки и налага доживотна забрана за игра на Карен и глоба от 250 000 долара.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).