Камелия откри сезона, но един детайл от снимката притесни феновете й

6881

Попфолк певицата Камелия откри сезона, сподели самата тя в социалните мрежи. 

От публикувания кадър в личния профил на звездата не става ясно дали е на почивка на морето само с половинката си Цветин, или и с малкия Баян. Красивата изпълнителка и отскоро майка, похапва морска храна и деликатеси в един от най-популярните ресторанти, част от голяма верига по морето. 

"Наздраве", казва тя с чаша студена бира в ръка. 

Потребители на Инстаграм, обаче веднага забелязаха, че певицата е пристегнала с ластик китката на лявата си ръка. Притеснени за нея, те я попитаха какво се е случило, но Камелия все още не е отговорила.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: