Изгониха една от най-симпатичните двойки в "Един за друг"

13315

След много емоции и сълзи отпадането на първата двойка в "Един за друг" вече е факт.

Лъчезарните и вечно сияещи Кики и Емо са първата напуснала двойка в "Един за друг" за този сезон. Заедно с тях в конкуренция в гласуването бяха Мишето и Венци.

Участието на първите отпаднали в предаването за тях бе сбъдната мечта. Екипът им пожела да сбъднат още хиляди такива и най-вече, тяхната най-голяма - да станат родители.

На играта, на която трябваше да отговарят на различни въпроси от предмети в училище срещу Кики и Емо сякаш  имаше цяла плеяда от двойки, които бяха решили да играят против тях.

Ивайло и Христина заслужено триумфират в изпитание за двойки и грабнаха допълнителните 2000 лв.

И Кики и Емо бяха определени като страхотна двойка и много добри хора от всички участници в предаването.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: