Изглеждат прекрасно! Катето Евро си показа сладките ягодки

10447
2

Катето Евро от години се хвали със своята градина. Актрисата не пропусна да покаже и ягодите си в личния си профил в Instagram. 

Тя получи много похвали от своите последователи в мрежата. На градината на Катето могат да завидят и най-добрите градинари в света. Чушки, домати, краставици, както и най-различни плодове растат на воля в двора на актрисата. Фотографиите й винаги събират много лайкове и позитивни коментари.

Майката на Сашо Кадиев е и много добър кулинар. Тя често показва и гозбите си на своите фенове в Instagram.

Преди време лъчезарната дама показа, че в Кокаляне могат да виреят дори и смокини.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).