Избраха новия "Ерген", казва се Петко

72440
2

Най-накрая се намери достоен кандидат за новия ерген на едноименното риалити. Информацията за "новата надежда“ на бТВ се пази в пълна конфиденциалност, тъй като договорът все още не е подписан, но от сигурни източници знаем, че продукцията вече го подготвя за снимки.

Той се казва се Петко и работи в… Акушеро-гинекологично отделение. Да, новият ерген е лекар – гинеколог при това. Според нашата информация бил красив, намахан работохолик, но се смятал готов за семейство.

Така след близо 2-месечен кастинг и сериозен подбор, от продукцията се спряха на млад доктор.

За разлика от предишните три сезона, този път от бТВ взеха крути мерки с решението си за първи път да се обяви кастинг за мъжката фигура в романтичното предаване. Това се наложи след резила с последния ерген Алек Младенов, който си тръгна преди финала и не избра нито една дама.

Този път кандидатите са минали редица тестове, сред които – разговори с психолози, мачмейкъри и сексолози. Така в крайна сметка се спират на Петко – интелигентен, с добри обноски и ценител на женската красота.

И да, комичните и саркастични коментари по темата вече валят със скоростта на бягащия Алек Младенов от финала на последния сезон, пише Intrigi.bg.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Съвети за избор на най-подходящата храна за котки
Лупита Нионг'о ще изиграе Елена от Троя в "Одисея" на Кристофър Н...
На 14 май почитаме паметта на един от най-смелите български новом...
След голямата трагедия и загуба на близнаци: Радостина Костадинов...
Принцеса в "Люлин": Малката Нанси получава мечтаната стая от "Бри...
Зуека за Plovdiv24.bg: Не разбирам защо хората гласуваха за "Прог...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).