Иво Сиромахов: Недопустимо е да се обръщате към мен на "ти"

71653
10

Иво Сиромахов припомни на последователите си правилата за общуване с него в социалната мрежа Фейсбук:

1. Ако не сте съгласни с това, което съм написал, проблемът е Ваш. Всеки има право на мнение, но не всяко мнение е валидно.

2. Недопустимо е да се обръщате към мен на “ти", освен ако не се познаваме лично. Учтивата форма “Ви" е въпрос на базово възпитание.

3. Пишете грамотно. Ако не можете – не пишете изобщо. Позорно е да не познавате елементарния правопис, който се учи в първи клас.

4. Ако сте обидени, разсърдени, или ядосани от нещо, запазете го за себе си. Никой не е длъжен да търпи интимните ви неволи.

5. Ако сте решили да спорите, спазвайте правилата на логиката, така както ги е формулирал Аристотел. “Ти па си много убав" не е е особено авторитетен аргумент.

6. Не съм ви виновен за нищо. Не съм ви длъжен за нищо.

7. Мислете. Поне се опитвайте.

Виж коментарите (10)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: