Ивет Лалова зашемети и жените с тази снимка

9710
3

Най-бързата българка Ивет Лалова не е казала, че ще приключва кариерата си, но след участието си на олимпийските игри в Токио през това лято за втори път се отдаде на морска почивка. 

Този път родната красавица и съпругът й Симоне Колио си прекарват шеметно на испанския курорт Касерес, пише "България днес"

Ивет се радва на топлото море и слънчевите дни, но явно не пропуска и да поддържа спортна форма. За да й е по-приятно, тя бори скуката от упражненията с нов плеър и слушалки, последна дума на технологията, с кристален звук, потискане на околния шум и куп меломански глезотии, хвали се самата тя.

Виж коментарите (3)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).