Ивет Лалова и Симоне в трескава подготовка за бебето, вече сглобяват креватчето

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
10:51 / 03.04.2024
4237
Най-успешната ни спринтьорка Ивет Лалова и съпругът ѝ Симоне Колио вече са в трескава подготовка за появата на първата им рожба. Спортистката публикува снимки от сглобяването на бебешкото креватче в Instagram. На няколко други фотоса се вижда, че тя вече е в доста напреднала бременност и се е отдала на заслужена почивка преди голямото събитие.

Припомняме, че щастливата двойка очаква момченце.

"Женското тяло е истинско чудо. Може да стигне до 5 олимпиади, да се възстанови след тежки травми, но най-голямото чудо, на което е способно, е това да създаде нов живот. Не пропускайте да зарадвате своята майка, баба, сестра или любима на 8 март с мил жест, картичка, цвете или телефонно обаждане. Понякога и това е достатъчно“ – написа наскоро Ивет Лалова.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6980):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
06.03.2025 "Един за друг" приключи
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
Жени Живкова с първи думи за развода
Венера влиза в Овен, какво да очакваме 
Тя ли ще изиграе Лили Иванова в новия филм на Иван и Андрей?
Скорост от 90 км/ч при движение по магистрала обещава намаляване ...
Днес стана на 55, бил е премиер, но у нас е известен с друго
Краев се ожени тайно без роднините за екзотична красавица от Само...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).