И Меган Маркъл пише мемоари

2854

Кралското семейство ще се сблъска с нова атака под формата на мемоарна книга. Този път атаката ще дойде от Меган Маркъл, съобщи "Дейли Мейл". След като двойката Меган и Хари отправи залп от взривоопасни твърдения в неотдавнашния си сериал по Netflix, новата автобиография на принц Хари "Spare" се очаква да предизвика още повече полемики.

Обвиненията в сериала в расизъм и несправедливо отношение към Меган накараха кралското семейство да изпадне в криза, а ситуацията изглежда сигурна, че ще се влоши с публикуването на книгата на Хари след девет дни. Сега обаче се появи информация, че Меган ще издаде свои собствени мемоари.

Според един от източниците, херцогинята на Съсекс "обмисля да разкаже напълно откровено за престоя си в кралското семейство... и да не остави камък върху камък", съобщава "Телеграф".

Любопитно е, че през 2021 г. двойката е подписала договор с издателство Penguin Random House за издаване на четири книги.

Твърди се също, че принц Хари е получил аванс от 20 млн. долара за книгата "Spare". Меган вече издаде детската си книга "The Bench" със същото издателство и се говори, че двойката работи по "уелнес" книга. Сега се смята, че мистериозната четвърта книга ще бъде автобиографията на Меган.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).