Глория с пеперуди в стомаха

15063

"Обичам да усещам тези пеперуди в стомаха си, това ме прави жива и щастлива и благодарна, че ми се случва!

Щастието е магия и вие сте причината за моята "Музикална приказка“ толкова години!

Трескавата подготовка за репертоара, тоалетите, костюми, репетиции, мултимедии,… над 150 души участват в подготовката за един голям концерт. Огромно благодаря на всички екипи, които се включват в този концерт!“ – призна Глория в откровен пост.

"Нямам търпение да празнувам с вас, моята публика, 30 години на сцена и моя рожден ден в ЗАЛА 1 на НДК на 28 юни!“  това сподели певицата Глория, като отправи послание към своите фенове във фейсбук.

Концертът й ще е заедно със сръбския изпълнител Кеба и дъщеря ѝ Симона Загорова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: