Георги Йомов с ново гадже

6690

Футболистът Георги Йомов смени доскорошната си изгора, попфолк певицата Ария, с ново гадже от съседските страни.

Бившият национал заби секси македонка, казаха запознати пред "Телеграф“.

Той сподели снимки с дамата на сърцето си и в личния си профил в Инстаграм.

Бански 

От публикацията му става ясно, че двамата са на почивка във Варна. На снимката Йомов е прегърнал любимата си на плажа, а под нея е поставил заключен катинар.

За да скрие приятелката си от зли очи обаче, той е пропуснал да я отбележи в поста си. Според запознати става дума за атрактивна македонка.

Хубавицата е не по-малко атрактивна от Ариа, коментират в светските среди.

Секси мацката има над 25 000 последователи в Инстаграм. И редовно пали въображението им с провокативни снимки по бански.

Името й е Александра. Майка е на 9-годишно момиченце и е собственик на онлайн магазин за дрехи.

Лукс

Футболистът, чиито състезателни права са спрени до 25 август 2026 г., не жали средства, за да впечатли половинката си, и двойката е отседнала в един от най-скъпите хотели на северното ни Черноморие.

Петзвездната нощувка край брега е на цена от около 800 лв. на вечер.

Двамата обикалят едни от най-скъпите заведения в града и околностите, а очевидци споделят, че не спират да се прегръщат и целуват на обществени места.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: