Генчо от "Игри на волята" се отказа от чакането пред наша болница и си тръгна със солидна рана на главата

4503

Генчо от "Игри на волята" се се отказа да чака на опашката в столична болница и си тръгна със солидна рана на главата, видя Sofia24.bg.

Той сподели в "Инстаграм" профила си няколко истории, на които показва раната на главата си. В една от тях споделя във видео, че се намира в столична болница "Св. Анна", но вече си тръгва, тъй като е чакал прекалено дълго.

Той споделя, че от блоницата дори не са му казали дори кой подред е в списъка с чакащите. От болницата "само ми се скараха" казва той.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: