Галя от "Каризма" напомни за себе си

23008

В популярен столичен бар се раздадоха най-много музикални награди "Златни патета" в 15 категории за нова българска музика 

В социалните мрежи стана ясно, че бившата дуетна партньорка на Миро Галя е била от почетните гости на наградите. Тя е долетяла чак от Лондон заради любимата си банда "Молец", които пяха на сцената.

Галя бе облечена с малка черна рокля, която подчертаваше фигурата й, с което събра всички погледи на церемонията. Съвсем от скоро Галя споделя в своя профил в Инстаграм, че тренира усърдно и всекидневно във фитнеса, за да поддържа формата си.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: