Гала слиза от ефир

9578

Водещата на "На кафе" Гала обяви, че слиза по-рано от ефир. Още от понеделник тя няма да води предаването. Това ще правят нейните панелисти:

"Благодаря, че бяхте с нас и този сезон, но аз излизам в почивка от утре. Ще се видим чак септември месец, но колегите ми ще останат да поработят", заяви тя.

"На 16-и юли, когато отбелязваме 30-годишен юбилей на "Нова", ще се върна, за да направим заедно празнично предаване", уточни Гала.

"Няколко седмици ще се грижим за нейния дом, докато стопанката му е в напълно заслужен отпуск. И от септември пак ще я тормозим", сподели Георги Блажев.

"На вниманието на жълтата преса - септември съм тук. Не ме уволнявайте", все пак се застрахова Гала.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: