Феновете разочаровани, Анелия отмени участия в последния момент

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
08:56 / 05.12.2022
9086
Нещо ужасно сполетя Анелия и се наложи да отмени поетите си ангажименти в близките дни. Източници издадоха, че певицата се е обезобразила и не прилича на себе си. 

Именно това е причината да не се появи на участието си на 1 декември в София, както и на следващия ден в Казанлък. Не се знае кога отново ще може да се показва пред хората, тъй като гледката в момента е потресаваща. 

Оказа се, че Анелия за пореден път е решила да си прави зъбите, тъй като последният път не била доволна от резултата. Мислила си, че и този път нещата ще минат гладко и вечерта ще може да отиде и да изпълни ангажимента си, пипе "Блиц". 

Да, ама не! Цялото лице на певицата се подула за секунди. Вероятно става въпрос за засегнат въздушен канал при работата на ортодонта и се е стигнало до тотално обезобразяване на лицето. Това се случва често при такива манипулации. Но със сигурност не може да се покаже в този вид пред хората. 

Певицата е отменила само няколко участия, но се надява до 5-6 дни оттокът да е спаднал и да може да пее за своите почитатели, тъй като декември месец е доста доходоносен за всички изпълнители и тя се притеснява, че ще претърпи големи финансови загуби, ако здравословното й състояние се задържи такова още дълго.

Ние пък чакаме с нетърпение да видим новата усмивка на Анелия, като силно се надяваме да не е залитнала по модата с големи и много бели резци, каквито си направиха Благой Георгиев, Златка Райкова, Галена и още много звезди от родния хайлайф.

Виж коментарите (0)

Още по темата (7051):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
07.06.2024 Певицата Валя показа майка си
17.05.2024 Златно момиче празнува днес
05.04.2024 Вини Джоунс с нова любов
01.03.2024 Черната Златка показа мъжа си - любител на татусите
29.02.2024 Великани идват в Пловдив       
Още новини от Любопитни новини:
Тя ли ще изиграе Лили Иванова в новия филм на Иван и Андрей?
Скорост от 90 км/ч при движение по магистрала обещава намаляване ...
Днес стана на 55, бил е премиер, но у нас е известен с друго
Краев се ожени тайно без роднините за екзотична красавица от Само...
И гръцкото море поскъпна
Наскоро роди момче, а сега обяви, че чака близнаци


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).