"Ергенът": Отдавна не ми се беше връщало сърцето от гърлото до корема

4252

След като Теа се прибра от срещата с Алек, човек от продукцията помоли Маги да излезе навън. Оказа се, че Алек я чака пред имението за кратка, нощна среща.

Двамата бяха изключително щастливи от тази среща и се прегърнаха. След това, по време на коктейла, Алек и Маги разговаряха насаме в двора на имението.

"Отдавна не ми се беше връщало сърцето от гърлото до корема и обратно. Трепереха ми краката. Не знам как стана… Маги, ние с теб почти не се познаваме. Когато дойде навън, ме връхлетя една огромна любов. Чувствах се абсолютно засмукан", призна Ергенът Алек.

"Не мога да се храня, отслабнала съм. Никога не съм се влюбвала от пръв поглед… до този момент. Аз не търся просто любов, а любовта на живота си", сподели Маги и двамата се целунаха.

Останалите дами, участнички в любовното реалити побързаха да изкоментират ситуацията, като отново нападнаха Маги, заради брекетите й, като ги сравниха с ламарини.



Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: