Ергенката Виктория: Не се срамувам от физиономията си, красотата е субективно нещо

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
08:24 / 31.03.2024
4035
На домашния дух от "Хари Потър“ Доби се оприличава ергенката Виктория. Бившата вече служителка в БфС е обект на редица шеги и закачи заради външния си вид.

Виктория дори си има и прякор в имението с останалите момичета, които я наричат "цър-пър“. А в интернет ври и кипи от колажи с нея и на кого мяза.

"Оприличават ме на едно човече, дори и не знам откъде е, може би някакъв филм. Аз обаче смятам, че приличам на духчето Доби“, призна самата Виктория и показа, че в колата си държи кукла на домашния дух от "Хари Потър“.

30-годишната брюнетка споделя, че е била наясно с хейта, който ще отнесе. Ала не се притеснява от него. Напротив - приемала го с усмивка. И се забавлявала истински с шегите на свой гръб.

"Нямам търпение да видя какво ще измислят. Не се срамувам от физиономията си, защото имам огледало в къщи, в колата, в чантата. Красотата е субективно нещо“, казва още най-одумваната ергенка.

Разлетяха се слухове, че Виктория имала любовни авери с няколко от популярните ни футболисти. Говори се, че дори е гадже на играча на ЦСКА Иван Турицов. Когато е на трибуните на стадиона на "червените " Виктория винаги е облечена във фланелка на ЦСКА. Дали обаче има нещо между ергенката и национала засега няма официално потвърждение, пише HotArena.bg.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6976):
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
07.11.2024 Орхан Мурад залюби два пъти по-млада от него
30.10.2024 Ето я годеницата на Виктор от "Биг брадър"
23.10.2024 Коцето прибрал 20 бона от клипче в социалните мрежи
09.10.2024 Най-известният брадър в България: Мъчно ми е, че не ме поканиха в студиото за първия епизод
Още новини от Любопитни новини:
Този плод има много ползи за сърцето, вижте какви са те
Йосиф Миладинов се оттеглил от спорта, за да участва в Игри за до...
Честито на Здравко Димитров!
Уникалната изповед на музата на един велик художник
Окончателно: Натали Трифонова слиза от екран
Сама си призна! Най-актуалната наша певица е жената до Вениамин


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).