Емилия показа бременното си коремче

17666

Певицата Емилия се показа бременна в своя Инстаграм профил. 

Поводът за това е рождения ден на дъщеря й Жоржина. Емилия и съпругът й бизнесмена Жорж Башур станаха горди родители преди 2 години. Това е първо дете за певицата и съпруга ѝ Жорж. От предишния си брак с Коко Динев чаровната изпълнителка има две деца – 7-годишната Мира и 15-годишния Иван. Башур също има дъщеря от предишна връзка, както и син, който почина след трагичен инцидент.

"Да имаш деца е най-големият дар на този свят. Благодаря всеки ден за това! Днес Жоржина става на 2 годинки.Тя е нашето малко бижу в семейството. Честит Рожден Ден. Обичам те,мило мое кокосче!", написа певицата споделяйки кадъра от своята щастлива бременност. 

Емилия и Жорж все още не желаят да споделят в социалните мрежи как изглежда порасналото им момиче, но когато бъдат готови, ще видим на кого от двамата прилича тя.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Италианският "Ролинг стоун" за Дара: По-стойностна от нашите певи...
Заради 7 евро бутилка минерална вода се стигна до съд
Дневен хороскоп за 28 май: Силни емоции, кариерни равносметки и с...
Заради грешка монета от 1 евро се купува за стотици евро
Празник е!
Исторически успех: DARA стана първият български изпълнител в топ ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).