Експертите с прогноза: Кой ще грабне "Оскар"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
21:59 / 07.03.2023
3839
10 филма ще се борят за наградата "Оскар" в категорията "Най-добър филм". Експерти и почитатели на киното вече залагат кои ще са големите победители.

"Аватар", Джеймс Камерън се завръща отново майсторски, защото Джеймс Камерън е майстор, независимо от това какво казват хората и какво мислят. Това важи още за първите му филми. "Аватар" поне за мен оправдава очакванията. Преди 10 години Джеймс Камерън пак беше номиниран за филм на година, за режисьор и за много други категории за първия си "Аватар" , защото филмът беше новаторски не само като история, той беше новаторски като начин на снимане, начин на работа с актьори", коментира кинокритикът Зузи Аспарухова, цитирана от NOVA.

Според нея тази година в топ 10 има четири комерсиални филма.

"Имаме "Аватар", имаме Топ Гън: Маверик, имаме "Елвис" , който има огромен шанс да вземе статуетка почти сигурно за актьор и имаме фаворит според залаганията, това е "Всичко навсякъде наведнъж", допълни кинокритикът.

Виж коментарите (0)

Още по темата (7051):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
07.06.2024 Певицата Валя показа майка си
17.05.2024 Златно момиче празнува днес
05.04.2024 Вини Джоунс с нова любов
01.03.2024 Черната Златка показа мъжа си - любител на татусите
29.02.2024 Великани идват в Пловдив       
Още новини от Любопитни новини:
"Капките" отиват на съд!
Лекари: Началото е безсимптомно, дори кръвните показатели са норм...
Глория: Няма нищо по-важно от това
Настъпи големият ден за Камен Воденичаров!
Дъщерята на тв легенда сменя Натали Трифонова в bTV
Честито на Карлос Насар!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).