Джей Ло и Бен Афлек се разделят с имението си

12656

Дженифър Лопес и Бен Афлек още веднъж засилиха слуховете за раздяла, след като къщата им за 60 млн. долара се появи в уебсайтовете на брокери, което означава, че двойката възнамерява да я продаде, предаде Daily Mail.

Новината идва на фона на слухове, че двойката е пред развод. Снимки на тяхното имение за 60 милиона долара се появиха в уебсайтове на брокери, след като бяха премахнати миналия май.

Няколко дни по-рано Джей Ло отмени предстоящото си турне в САЩ, "за да бъде с децата и семейството си". Докато някои смятат, че причината й са проблемите с Бен, то американските медии припомнят, че новият албум на певицата и филмът й, създаден от Netflix - "Атлас“, се оказаха пълен провал.

На фона на професионалните неуспехи на Лопес, се появиха и слуховете й за раздяла с Бен, като някои смятат, че предполагаемата криза в отношенията им всъщност е кризисен пиар, предава "Телеграф".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: