Двойната среща в "Ергенът" завърши по ужасен начин

7261

Двойната среща на "Ергенът" Алек с Мария и Виктория завърши по ужасен начин. Двете момичета най-вероятно изцяло прекратиха приятелството си, след като Алек подари роза на Мария, докато Виктория ги чакаше в колата.

Мария определено бе по-активна в свалката, докато Виктория залагаше на опознаването, пишат от "България днес".

"Аз съм наранената, не получих розата аз", каза веднага след това Виктория.

Впоследствие двете момичета се изпокараха жестоко:

"Как си?", опита се да стопли нещата помежду им на следващия ден Мария.

"Не съм добре след случилото се вчера", отговори Виктория.

Опитът за разговор прерасна в истински скандал.

"Нахвърляш му се, ядете от една чиния, опипваш го - не показвах, че ми е неприятно, но в един момент осъзнаваш, че това не е ок", описва чувствата си Виктория.

"Не съм искала да те нараня", казва Мария.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: