Две двойки от Hell`s Kitchen останаха приятели и след предаването

40446

Две двойки, между които се породи любов в кулинарното предаване Hell`s Kitchen, останаха приятели и след шоуто, стана ясно в социалните мрежи. 

Симона Манолова (Мони Бонбони) и Димитър и двойката Камелия Маджарова и Лъчезар Чоткин, който е и големият победител в Hell`s Kitchen сезон 6 са останали приятели и след предаването. 

Мони Бонбони публикува в личния си Инстаграм кадър, който показва, че четиримата са били да разгледат софийския зоопарк, където са се насладили и на съвместен обяд. 

"Много сте сладки всички много се радвам за теб и Митко и за Чоткин и Ками."

"Добри, непринудени и влюбени, бъдете много щастливи.", пишат потребители в мрежата. 

Припомняме на всички, че преди края на кулинарното предаване три двойки финалисти се сгодиха пред цяла България, а щастливките получиха пръстен с диамант.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: