Две Мис България влизат в "Островът на 100-те гривни"

12668

Две носителки на титлата Мис България ще се борят за наградата от 300 хиляди лева в новото риалити шоу Островът на 100-те гривни. Скандалната Елизабет Кравец, която наскоро беше лишена от короната и Теодора Мудева, която спечели през 2018 г. и бе част от Игри на волята, ще се включат в шоуто.

Снимките вече започнаха във Филипините, а премиерата се очаква наесен.

Красавиците често позират и показват как се справят с жегата по бански костюми. Силно вероятно е да ги видим в предаването и с дъждобрани, тъй като дъждовният сезон е от юни до началото на октомври.

Водещи на формата са Диляна Попова и Александър Сано, припомня "Ретро".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: