Драма в "Ергенът": Алек си тръгна

31606

В епизода "Ергенът" в четвъртък вечер Александър си тръгна предварително от вечерята, за която беше направил за осем от момичетата. Това се случи след разходка с яхта, където една част от девойките бяха кралици, а друга част - чистачки.

Една от участничките обаче каза, че не се чувства добре и не присъства на събирането. Валерия сподели, че слънцето през деня и липсата на грим и прическа за вечерята са я уморили.

"Не разбрах кое преля чашата. Няма да седна пред камерите така“, каза тя.

Въпреки че Алек се опита да разговаря с нея и да я убеди да присъства, Валерия отказа, което доведе до неговото решение: 

"Беше дълъг ден. И не се разви по начина, по който очаквах. Извинявам се, спокойна вечер“ и си тръгна пред слисаните погледи на участничките.

Другите момичета обвиниха Валерия, че е провалила вечерята с Ергенът.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: