Добра развръзка за кучето, спасено от Тони Димитрова

4486
1

Спасеното от Тони Димитрова куче вече е при стопаните си. Четириногото най-вероятно е избягало от двора в кв. "Черно море“, където живее. Не е ясно обаче как е било завързано на пейка на бургаските гробища, научи Burgas24.bg.

"Мили мои, стопаните на този красив “Бобчо" го намериха, благодарение на това, че толкова  много от вас споделиха поста ми! Благодаря ви от сърце!❤️  Е, признавам, че ще ми е мъчно за него, и тъкмо се бях настроила във вторник да съм при него! Бобчо, расти на воля, момче, дано си обичан и щастлив! А аз ще те пазя  в сърцето си! ❤️“, написа бургаската певица.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: