Димитър Иванов - Капитана: Смехът е лекарство за някои болежки

4730

Това представление е наречено "Хомеопатия за душата", защото хомеопатията по никакъв начин няма да помогне на хората, но се надявам, че ще ги усмихне. Смехът е лекарство за някои болежки. Това каза в дневния блок "Добър ден, България" на Радио "Фокус" актьорът и комик Димитър Иванов – Капитана.

По думите му много държи на науката и точността.

"Хомеопатията винаги ми е била трън в петата, но в крайна сметка не вреди. Трудно е да застанеш пред хората, да им говориш за нещата от живота и да се опитваш да ги усмихнеш. С всеки изминал ден става все по-лесно", допълни Димитър Иванов.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).