Дебора: Откакто си свалих екстеншъните, се чувствам просто страхотно!

19700

Нарязаната с макетно ножче Дебора Михайлова от Стара Загора най-после хвърли перуките и показа истинската си същност. 

Само преди няколко седмици Дебора завърши своето образование, като го отпразнува с  абитуриентския бал като по филмите. Малко след това тя публикува вълнуващи кадри, на които се вижда неподправената й същност. 

Тя е свалила екстеншъните си, изкуствените мигли и показва белезите си след инцидента. 

"Приятели, откакто си свалих екстеншъните се чувствам просто страхотно!", написа тя под кадрите в социалните мрежи. 

Редица последователи в Инстаграм я поздравиха за смелостта и новата й визия, казвайки й, че така изглежда много по-добре.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: