Бони се похвали с бебе

6563

Певицата Бони се похвали в Instagram със снимка на новородено бебче, видя Varna24.bg

"Имаме си бебе! Най-новият член на нашето семейство! Да ни е живо, здраво и благословено момчето... Ти си нашето всичко...Обичаме те!" - написа Бони под порeдица семейни фотографии.

В публикацията си, певицата отбеляза дъщеря си- Миа, което буди подозрения, че Бони може би е станала баба.

На друга снимка на бебето обаче, то е облечено в боди с надпис "Обичам маминка Бони", което кара феновете да се чудят дали път поп-фолк дивата и майка или баба на новороденото.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: