Благой Георгиев с нов бисер в ефир

49810

Изявяващата се като водеща на студиото за Евро 2024 по БНТ Андреа Банда Банда се заяде в ефир с Благой Георгиев. Бившият национал коментираше в студиото мача Испания - Хърватия.

Банда Банда се появи в ефир със слънчеви очила.

"Днес съм със слънчеви очила, за да не ме заслепи Благо Георгиев", заяви тя.

Бившият национал не й остана длъжен и набързо я сряза.

"А можеш ли да изпееш песента за Лола "Крава еспаньола", захапа той Андреа по повод реклама, в която участва.  

Благо изръси бисер още с влизането си в студиото.

"Благо, много почернял ми изглеждаш. Да не си бил на почивка?", попита го водешият Илиян Енев.

"А, не, заспах в солариума", изцепи се Георгиев.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: