Бен Афлек и Дженифър Лопес разделени

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
12:27 / 02.05.2024
4330
Няма спор, че Бен Афлек и Дженифър Лопес са по-влюбени и щастливи от всякога. Но сега двамата са в съвсем различна позиция в живота си от преди две десетилетия, когато бяха във връзка за пръв път. И по-малко от две години след сватбата им, двамата отново осъзнават, че не всичко в брака им е само цветя и рози и вече се отклонява от предварително написания сценарий.

В момента съпрузите преживяват първата си продължителна раздяла, откакто размениха обети и брачни халки. Актьорът снима продължението на "Счетоводителя" в Лос Анджелис, а певицата има своите професионални ангажименти в Ню Йорк. И километрите разстояние определено успяват да създадат напрежение помежду им. 

По-трудно се справя с липсата на любимия си Дженифър Лопес, която се нуждае от постоянно потвърждение, че е единствената за своя любим, че е обичана и обожавана. А това се оказва трудна задача за Бен Афлек и непрекъснато високите очаквания към него не му се отразяват никак добре. Дори близките му се шегуват, че затова и е все намръщен на снимките напоследък.

И очевидно ако искат бракът да продължи да съществува, и двамата трябва да направят някакви промени в държанието си - особено Джей Ло. Но тя има много по-високи стандарти, отколкото при първата им връзка, и не е готова на особени компромиси с това, което желае да получи от мъжа до себе си, пише Life&Style Mag.

По същата тази причина Дженифър Лопес не спира да прави забележки на Бен Афлек и заради ужасно дразнещия я навик да пуши. Първоначално след повторното им събиране тя е успявала да си затвори очите, но напоследък не спира отново да му прави забележка, което е още една причина за напрежение и дрязги помежду им, предава lifestyle.bg.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6980):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
06.03.2025 "Един за друг" приключи
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
Днес навърши 80 години
Нов закон в Гърция криминализира караваните
Известен и богат българин днес става на 57
Телевизионна водеща: Пловдив е само черно-бял, нали така?
ЕС санкционира TikTok с 530 милиона евро
Синтия от "Ергенът": Суперголямо неуважение. Аз никога не бих пос...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).