Белослава останала сама след скандала, но днес е "влюбена до уши"

14713

Певицата Белослава даде първото си интервю, след като бе заловена да шофира под въздействието на алкохол миналата година.

Пред bTV певицата призна, че в навечерието на своите 50 години изпитва една нова любов-тази към внучката Яна. Единствената й дъщеря Божидара роди момиченце през ноември 2023 година и певицата стана баба за първи път месеци след скандала с шофирането.

"Влюбена съм до уши", разкри чувствата съм към Яна младата баба. Тя се грижи всеотдайно за новото попълнение в семейството, като къпе, облича и гушка непрекъснато бебето. 

"Не съм подозирала, че мога да изпитам нови емоции“, каза певицата.

Заради ареста си Белослава загърбила музиката, но покрай Яна отново започнала да пее и днес е готова да се върне на сцената, както Hotnews.bg писа. Тя изпяла на внучката "Беса ме мучо", а след като го направила решила, че трябва да продължи да пее на различни езици.

 В интервюто Белослава отново призна, че е направила грешка, като се е качила зад волата под въздействието на алкохола, но се оправда, че вечно бързала и била на педал: да се грижи за бизнеса, музиката, семейството и т.н. 

"Бях започнала да бързам за репетиции, за участия, за вкъщи, докато разхождам кучетата – прегорях“. 

"Когато полицаят ме спря в нощта на рождения ми ден, той ми направи услуга“, категорична е Белослава. Тя специално благодари на всичките си приятели, които я подкрепили, но призна, че останала сама след скандала.

"Благодаря на всички колеги, които ме подкрепиха. Те не го направиха заради постъпката ми, а заради това, което съм аз“, с усмивка каза Белослава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: