Азис показа новата си любов

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
19:50 / 05.04.2024
9024
Попфолк певецът Азис показа най-новата си любов. Всъщност не е жена, както повече от нас биха си помислили. Става въпрос за кученце от породата той пудел.

Васко качи снимки в Инстаграм на палето, което всъщност се побира в шепите му, но за сметка на това е с гръмкото име Хълк.

Всъщност това е поредното куче в дома на Азис, той вече се похвали с едно на име Сара, порода Грифон и още едно черно той пуделче.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6976):
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
07.11.2024 Орхан Мурад залюби два пъти по-млада от него
30.10.2024 Ето я годеницата на Виктор от "Биг брадър"
23.10.2024 Коцето прибрал 20 бона от клипче в социалните мрежи
09.10.2024 Най-известният брадър в България: Мъчно ми е, че не ме поканиха в студиото за първия епизод
Още новини от Любопитни новини:
Медиумът, предсказал пандемията от COVID-19 и смъртта на кралица ...
Търсят заместник на Башар Рахал за новия сезон на "Биг брадър"
Яжте сладолед и шоколад без угризения, за да отслабнете по-бързо
Победителят в "Хелс китчън" е лежал в затвора и не го крие
Токсиколог: Само няколко семена от това растение могат да предизв...
Мухъл съсипа ремонта на Николета Лозанова


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).