Австрийската група РАМ представя звукови ефекти на пловдивчани

1725

Утре, само от 18 до 20 часа, група РАМ, Австрия, ще представи идеята си за съвременните звукови средства.

Volver. е състояща се от подвижни части звукова инсталация, която се разполага върху подовата повърхност на Център за Съвременно Изкуство - баня "Старинна". По този начин тя превръща конструкционните линии на плана на пространството в звукови вибрации.

Основателите на РАМ са водени от вътрешната необходимост да създадат една продуктивна работна атмосфера на базата на приятелството и общото минало. Двигателят на тяхната съвместна работа е добиването на различен опит, необходимостта от осъществяването на проекти по възможно най-добрия начин и желанието за споделяне на знания.

РАМ представлява група от художници, които заедно работят върху изпълнението на общи проекти, но същевременно дискутират самостоятелни проекти на отделните членове. Чрез компетентните гледни точки на всеки от тях в различни области, като концепция, планиране, реализация, графика, фотография, строене на макети, дизайн, архитектура, алтернативна енергия и др., групата може независима и неограничавана да експериментира и изследва във всички посоки.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Бившият депутат Бебето се ожени в Пловдив
Двоен гаф в ефира на bTV
Александър Николов подсилва ирански отбор
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).