Андреа е неузнаваема, какво тяло!

9790

"Топ парче", "Отслабнала си, как го направи?". Това пишат от няколко дни фенове на фолкпевицата Андреа, цитирани от Vbox7, след като тя се завърна на клубната сцена. Андреа показа убийствено секси тяло по време на участие във Враца, но феновете се интересуват от нещо повече.

Подробностите за отлабването на звездата не са ясни, но пък изглежда, че вече няма следи от Photoshop на кадрите с нея в социалните мрежи. Е, освен ако някой от екипа на певицата е задобрял в обработката. Видно е обаче и от видeата и сторитата на Андреа, че е отново в топ физическа форма.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).