Алекс Богданска застраши живота на сина си

92833
2

Александра Богданска публикува в инстаграм стори, с което възмути голяма част от аудиторията си. От кадрите става ясно, че тя вози сина си Габриел на предната седалка и без колан.

Законът за движение по пътищата задължава малките деца да пътуват на задните седалки в специални столчета и разбира се - с колан. Защо Богданска не го е закопчала, не е ясно. 

Малкият Габриел наскоро пострада при инцидент на детската площадка - падна и счупи ключица. Затова сега му се налага да носи специална скоба на раменете.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Небето отваря вратите си днес и ще преобърне живота на 4 зодии
Една от най-богатите жени в света става на 41
Честито на Евгени Будинов!
Спартак предложи брак на Йоанна-Изабелла в Париж
Феноменален старт: Сарми, "Чичовите коне" и световни звезди взрив...
Марина Цекова сложи край на слуховете и на кариерата като водеща ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).