Животът на Искрен Ангелов, който беше наръган жестоко и многократно с кухненски нож от съученика си Иван Генчев, вече е вън опасност, научи Plovdiv24.bg от Университетска болница в Пловдив.
Момчето се възстановява от нанесените травми, състоянието му се подобрява и лекарите дори обмислят възможността в края на седмицата той да бъде изписан от болничното заведение.
Припомняме, че тийнейджърът бе приет с прободен на три места бял дроб, разрязани бяха 4 ребра в ляво и едно в дясно. 7 бяха пробожданията на стомаха, 4 на тънките черва, едно на панкреаса и 5 на черния дроб.
Жестоко намушканият Искрен прескочи трапа! Обмислят изписване!
© Plovdiv24.bg








Елена Георгиева 1
на 13.11.2013 г.
бог си знае работата трябва да се възстанови напълно и да се разбере цялата истина за боя между двете момчета
niko488
на 13.11.2013 г.
браво на докторите и на целия персонал...поклон пред вас...
Звезделина Господинова
на 12.11.2013 г.
Невероятна сила и борба .Браво Искрене ,поклон пред силния ти дух!
Диана Велчева
на 12.11.2013 г.
! Едно ГОЛЯМО БРАВО И ПОКЛОН пред докторите и целия персонал , които спасиха живота на този младеж ! ОТ тук нататък умната , Искрен и само здраве и късмет , мило момче ! :)
Неда Петрова
на 12.11.2013 г.
Страхотна новина! Отдавна чаках информация и се молех момчето да излезе от това състояние и да се подобри. Дано всеки да си изведе поука от случилото се и започне на ново живота си - с нови принципи, нови житейски ценности, с нови приоритети, с повече обич и вярност към ЖИВОТА. Подобни изпитания понякога идват в живота на хората, за да покажат, че трябва да се смени курса. Успех и дано се справи не само от физическата, но и от емоционалната/ психическата травма. Нека не забравяме за тази скрита гостенка, която чака сгоден момент, за да ти покаже своя номер.
Todor Toshev
на 12.11.2013 г.
браво мъжки,с теб сме :)
Daniela Dimovska
на 12.11.2013 г.
Най-хубавата новина.Бързо възстановяване на момчето и адмирации за лекарите !
nevena_t
на 12.11.2013 г.
Ето най-хубавата новина за днес,да се възстановява бързо момчето и да се справи с ужасните спомени за преживяното!
Trogdor
на 12.11.2013 г.
Ей това е статия за 'харесване'! Слава богу и шапки долу за лекарите, и аз съм лежал закратко там, тия хора работят в доста лоши условия, а са невероятни в работата си!
chefito
на 12.11.2013 г.
Този не е човек, а машина! Браво за уникалната сила и бързото възстановяване! Адмирации и за докторите!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!