За вандалски акт алармира кметът на район "Южен" Борислав Инчев:
Парк "Белите брези" в "Южен" е страхотно място. От известно време в него поставихме и къщичка за книги. Огромна беше радостта ми вчера като видях къщичката пълна с книги. Огромна беше и изненадата ми когато “открих" надписи и знаци нямащи нищо общо с писмената култура. И се питам “Защо" и “На кой" му доставя удоволствие да руши и разваля?








Георги К Бояджиев I
на 14.05.2018 г.
Македончето що учило азбуката? Нали за да се изразява пред света? Само пропуснало "Саде Льоко!" С картинка хем. Романтика!
ОЖБОЛТ 12- петата
на 14.05.2018 г.
Жалтите са способни на провокация.
Stoik
на 14.05.2018 г.
Хора с отрицателен коефицент а интелигентност, какво друго да очакваш ?!
Rezon
на 13.05.2018 г.
Футболните фенове отлично знаят чий фен може да надраска 1926. Да си го намерят и да кажат публично името му.
Bayhem
на 13.05.2018 г.
Отврат! Пълна отврат. На бас, че насекомото, което е направило това, дори не знае какво е книга. А от надрасканото става ясно всичко........Гнусни, миризливи, грозни, тотално олигофренясали и норкотизирани футболни хулигани вандалстват и рушат. Нищо ново под слънцето. Колко ги търкаляхме такива дребни престъпници с останалите от казармата преди години...леле-мале. Все си мислех, че тия вандалски хулигани са всичките или по затворите или са се кротнали вече. Очевидно не. Пренасят "философията" си и на младото поколение, на децата си. И те да знаят как "качествено" да вандалстват из града. Факт, който иронично поставя футболните хулигани на една и съща позиция с най-големите им врагове - циганите. Да, хулиганска напаст, нищо не ви различава от циганите. Те крадат, вие рушите и грозите. Рушите и грозите собствените си градове. А иначе после крещите "България над всичко" и тем подобни неща. Няма как да е над всичко, когато вие трошите и драскате всичко в нея.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!